קלאב הוטל אילת

קלאב הוטל אילת

בכל ארץ ובכל מדינה יש את המקומות שאליהם נוסעים כשרוצים קצת חופש. אלו הם המקומות האלה שעצם האזכור של שמם גורם לכם להרגיש, אפילו אם רק לרגע, קצת יותר רגועים, שלווים ושמחים. בארצות הברית הגדולה ישנן ערים רבות כאלה כאשר המפורסמות שבהן הן לאס וגאס ופאלמס ספרינגס המדבריות והחוליות או אספן המושלגת. באירופה נהנים האירופאים מקיומן של הריביירות המפורסמות והערים הקטנות שיושבות לחופיהן – הספרדים נופשים בקוסטה בראווה, הצרפתים בחבל פרובאנס שבדרום צרפת וכולם מתכנסים בקיץ בקוט ד'אזור היפהפה.

לנו עדיין אין ריביירות אבל גם אנחנו לא טומנים את ידינו בצלחת מבחינת עיירות הנופש, לנו יש את אילת.

נכון, אילת אינה ציורית כמו סן טרופה ולא שוקקת חיים כמו וונציה אבל היא בהחלט ממלאת את תפקידה כעיירת נופש. אחרי הכל, יש סיבה שגם הפריזאים הגאים ביותר, שיכלו לעלות על רכבת ותוך 80 יורו וארבע שעות נסיעה להגיע לעיר החוף ניס, בוחרים מידי שנה לעלות בהמוניהם על המטוסים ולנפוש באילת (ותופתעו – אפילו לא בשיא הקיץ!).

מה מיוחד באילת?

יש הרבה סיבות שבגללן אילת זוכה למוניטין הגבוה שלה בארץ וברחבי העולם. הסיבות העיקריות והבולטות ביותר הן כמובן הקיץ האינסופי, החופים החוליים היפהפיים והים הכחול והצלול על שוניות האלמוגים והדגה הימית הצבעונית והססגונית שבו.

מעבר לסיבות הטבעיות האלה, באילת קיימת תעשייה שלמה הסובבת סביב ענף התיירות ודואגת להפוך את החופשה של המבקרים בעיר למהנה במיוחד עם מסעדות, מועדונים, קניונים, אטרקציות מגוונות וייחודיות וכמובן, איך לא – הטיילת היפהפייה. השילוב בין הגורמים הטבעיים והלא טבעיים האלה הוא זה שהופך את אילת ליעד נופש אטרקטיבי במיוחד עבור נופשים מהארץ ומחו"ל.

אילת, כראוי לעיירת נופש וקיט לא סובלת ממחסור במקומות לינה מכל המינים והסוגים. המתארחים בעיר יכולים לבחור בין מגוון אפשרויות לינה כגון מלונות גדולים וממוסחרים, דירות נופש בבעלות פרטית, צימרים קטנים וחמודים, מלונות בוטיק והאופציה המועדפת עלי במיוחד – מלון דירות, כלומר, הקלאב הוטל באילת.

קלאב הוטל אילת

למה דווקא הקלאב הוטל -

מאז ומתמיד הייתי חובבת של אפשרות הלינה הזאת, שמשום מה לא כל כך מוכרת בארץ (אבל פופולארית מאוד ברחבי העולם) של מלון דירות.

 בקלאב הוטל, מלון הדירות באילת, תוכלו למצוא את כל היתרונות האופייניים למלונות מסוג זה כלומר, האפשרות ליהנות משני העולמות:

מצד אחד, מדובר במלון יפהפה ומושקע לכל דבר, עם בריכות ענקיות, חדרי משחקים, מסעדות, בתי קפה, שירותי ניקיון ובייביסיטר ואפילו מועדון לילה, ומצד שני תוכלו ליהנות מהפרטיות והעצמאות שמקבלים כששוכרים דירת נופש – מרפסת פרטית, טלוויזיה, טלפון, מטבח ועוד.

אני למשל לא אוהבת לצאת לחופש ולישון במקומות שאין בהם מטבח. לא משנה כמה טובה תהיה המסעדה שבמלון, היא ככל הנראה לא תוכל להתחרות באיכות של ארוחת הבוקר הקבועה שלי – קוטג' עם עגבנייה ופריכיות אורז. יש משהו מאוד משחרר ביכולת לבחור בין האפשרות המפנקת – ללכת לאכול במסעדות המלון, ליהנות מהבריכות המשותפות וכל שאר האפשרויות המצויות במלון רגיל, לבין האפשרות הנוחה של להכין לעצמך את ארוחת הבוקר שלך בדיוק כמו שאתה אוהב וליהנות קצת מהפרטיות והשלווה במרפסת הפרטית בחדר.