צימר חן בחד נס

צימרים עם בריכה ביולי – אוגוסט

" חום יולי אוגוסט אז היה כבד מאוד"… החופש הגדול מתקרב בצעדי ענק ויחד עימו הטמפרטורה עולה ומתייצבת עד שתהפוך לכמעט בלתי נסבלת, בשלהי חודש יולי לתוך חודש אוגוסט. כנראה שמתוך כוונה, החודשים החמים ביותר הם חודשי החופש הגדול לילדים. איך אפשר ללמוד בחום הגדול, להתרכז בתוך כיתה שבמקרה הטוב המזגן עובד בה באופן סביר. ומצד שני, איך אפשר לנפוש בכיף, כשהחום כה מעיק. ובכן, יש לכך כמה פתרונות, אחד הטובים שבהם- הוא צימר

צימר חן בחד נס

צימר חן בחד נס

עם בריכה, בריכה קרובה, זמינה, מצננת ומנחמת. כזו שאפשר לצלול במעמקיה ולשכוח מהחום הגדול ועל הדרך מעוד כמה דברים. אז בואו נתחיל ונראה מה ברשימה.

על הצימר והבריכה:

שיטוט קל אחר צימרים עם בריכה יחשוף בפניכם רשימה של עשרות צימרים המתהדרים גם בבריכה. הקיץ הישראלי החם והמתוייר גרם לבעלי צימרים רבים להוסיף לרשימת האטרקציות שלהם גם בריכה. שיטוט קצת יותר מעמיק יחשוף בפניכם את ההבדלים שכדאי לשים לב אליהם. כפרי הנופש בקיבוצים מאפשרים ביקור בבריכה גדולה ועמוקה המאפשרת מקום גם לחובבי השחייה. מסביב לבריכה תמצאו על פי רוב מדשאות רחבות וכיסאות נוח הפזורים וממתינים למתיישב. בריכות אלו כמובן אינן פרטיות ואינן מיועדות אך ורק לאורחי הצימרים. כמו כן, שעות הפתיחה הן מוגדרות ואינן נענות לגחמות המשתמש. בצימרים ביישובים אחרים לעומת זאת, הצימרים עם בריכה הם של מתחם הצימרים בלבד, גם כאן כדאי לבדוק מה גודלה והאם היא של כל המתחם או שלכל צימר בריכה משלו. בצימרים אחדים ניתן לפגוש בבריכות מיוחדות- בריכות גלים, בריכות המאפשרות שחייה נגד הזרם, בריכות עם מלחים, בריכות טבעיות, בריכות עם מתקנים לילדים ועוד ועוד.

מה עושים בבריכה?

אם הינכם משתייכים לחובבי השחייה שאינם מוותרים עליה גם בחופשה תוכלו כמובן לשחות. במקרה זה חשוב לבחור בצימר באחד הקיבוצים או בצימרים עם בריכה שיש בה זרמים. תוכלו להתעמל במים- במקומות מסוימים אפילו יש שיעורים. בחלק מהמתחמים ניתן להזמין טיפול במים- הידרותרפיה או וואטסו ואז תזכו לחוויה שמימית בתוך המים. וכמובן שהדרך הכי פשוטה ליהנות מהבריכה, היא לשבת לידה, עם ספר טוב ומשקה קר ומידי פעם לקפוץ לצינון קל. גם לרומנטיקה יש מקום- יין טוב, נרות ובריכה הם שילוב מושלם.

אז איך בוחרים בצימר עם בריכה?

ראשית עליכם להחליט האם בכוונתכם לבלות בצימר בלבד או גם לשוטט בסביבתו. אם התשובה השנייה היא המתאימה עבורכם- בחרו ראשית את האזור- היכן מתחשק לכם לנפוש? איזה צימר קרוב מספיק לאתרי הבילוי המועדפים עליכם. אם ברצונכם לשהות בעיקר בצימר ובבריכה- זה הזמן להיכנס לעובי הקורה. שקלו האם תעדיפו בריכה קיבוצית גדולה או בריכה פרטית, האם אחת מהמיוחדות או דווקא מן הקלאסיות? גם מה תרצו לעשות בבריכה הוא שיקול חשוב- ספורט, כיף או רומנטיקה? ולבסוף חשוב כמובן להסתכל לא רק על הבריכה, כי בכל זאת לא תישנו בה, אלא גם על הצימר עצמו ותכולתו. שתהיה חופשה צוננת ומהנה.