הנגב הפראי

הנגב הפראי כולל מגוון רחב של אפשרויות בילוי לחופשה משפחתית מהנה או חופשה זוגית רומנטית באחד הצימרים באזור

כשחושבים על מקום לחופשה משפחתית או זוגית, מלבד בחירת הצימר, חשוב קודם כל להחליט על האזור, בהתאם לתוכניות שלנו ולציפיות מהחופשה. האם מדובר בסופשבוע של מנוחה, שלווה ושקט או בכמה ימים של טיולי שטח וחזרה לצימר רק לפנות ערב? או אולי מדובר בחופשה של פינוקים ואטרקציות או כזו ששמה דגש על נופים, שקיעות, תצפיות או במילים אחרות טבע נטו? היתרון בנגב שאפשר לבחור חופשה בכל סגנון, מכיוון שהמגוון עצום ולכן כל מה שנשאר לכם הוא רק להחליט מה אתם מעדיפים.

בחירת אזור

יתרון נוסף לחופשה בנגב, מלבד המגוון הרחב של האטרקציות, הוא שהצימרים זולים יותר מכל אזור אחר בארץ, כך שניתן להנות מחופשה במחיר שפוי ולבחור צימר מבודד באמצע המדבר או יחידת נופש כחלק ממתחם עם בריכה, חצר או כל דבר אחר העולה על רוחכם. בנוסף, בזכות המרחבים הגדולים, מסלולי הטיולים והאטרקציות פחות צפופים במטיילים וגם רוב הסיכויים שתוכלו למצוא צימר מתאים לסופשבוע הקרוב גם בדקה ה-90 בזכות ההיצע הגדול.

אם החלטתם על חופשה באחד הצימרים בנגב, זו החלטה טובה אך צריך לבחור אזור ממוקד יותר כי הנגב כאמור הוא גדול. ניתן לבחור באזור המכתשים המרשים מאד אשר כולל את מכתש רמון, המכתש הגדול, המכתש הקטן וזוג מכתשי עריף הקטנים ביותר באזור וממוקמים על פסגתו של הר עריף. באזור המכתשים תוכלו למצוא מגוון ספא, צימרים, אטרקציות מסלולי טיולים רגליים, בג'יפים או טיולי אופניים. אפשרות נוספת היא לבחור בלינה כפרית באחד מהקיבוצים או המושבים בערבה ולהנות מירידים ופסטיבלים המתקיימים באזור ואטרקציות כדוגמת חוות האנטילופות או חוות התנינים. ניתן גם לבחור בחופשה בצפון הנגב, שם ממוקם אזור חבל הבשור הכולל מוזיאונים ואתרי מורשת, חוות בריאות וספא וכמובן מגוון מסלולי טיולים, כגון נחל שקמה, מעיינות הבשור ויער בארי.

[youtube_sc url="http://www.youtube.com/watch?v=szJPz0VfYLA"]